Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Головна сторінка портала:


Лист Держгірпромнагляду № 03/3638 від 12.07.2006 р

Щодо використання "Професійної нормативно-правової бібліотеки "Норматив-pro"

 МІНІСТЕРСТВОУКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУЦІЙ ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ, ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ

(Держпромгірнагляд)  

01023. Київ, ул. Еспланадна, 8/10

inlernet:www.dnap.kievua

тел (044) 226-20-83 факс (044) 220-55-24

 e-mail dnop@dnop.kiev ua


  Начальникам територіальних управлінь Держпромгірнагляду, начальникам експертно-технічних центрів

 

На виконання Закону України "Про Національну програму інформатизації" та з метою забезпечення підприємств нормативними актами про охорону праці, було розроблено та впроваджено систему доступу через Інтернет до електронної бази даних з питань охорони праці.

Електронна база даних призначена для забезпечення інформаційної підтримки діяльності посадових осіб підприємств та організацій різних форм власності щодо питань забезпечення безпеки праці.

До бази даних включено систематизовані та актуалізовані нормативно-правові, нормативні та інформаційні матеріали з питань безпеки виробництві га гігієни праці.

Пропоную, для сприяння поліпшенню стану охорони праці на виробництві, організувати широке інформування та популяризацію вказаної бази даних серед суб'єктів підприємництва, доведення інформації до підприємств, установ, організацій щодо доцільності забезпечення їх нормативними документами з охорони праці, а начальникам ЕТЦ підключити свої підприємства до бази даних.

Порядок користування електронною базою даних наглядовими органами буде доведено додатково.

З питань підключення суб'єктів господарювання до бази даних звертатися за телефоном: (044) 537-15-89. З переліком наявних документів можна ознайомитись в Інтернеті за адресою dnop.com.ua

 

Голова Держпромгірнагляду                                    М. Саварин