Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Програмне забезпечення:


Програмне забезпечення

Програмне забезпечення охорони праці

НОРМАТИВ ™ PROПрограмне забезпечення на базі якого функціонує професійна нормативно-правова бібліотека «Норматив ™ PRO»,  є сучасним високо технологічним продуктом, в якому впроваджено новітні технології в області програмування, ергономіки, психології праці та інших областей.

Нормативна база «Норматив ™ PRO» на даний момент, є найбільш повним в Україні та актуалізованим зборами законодавчих, нормативних, довідкових та інформаційних матеріалів в тісно пов'язаних між собою галузях: будівництво, охорона праці, санітарно-епідеміологічний нагляд, пожежна безпека, нафтогазова галузь.
 
Використання Норматив™ PRO рекомендовано листами Мінрегіонбуда, Держгірпромнагляду, Центральної СЕС. На Норматив ™ PRO отримано п'ять авторських свідоцтв.

На базі комплексу Норматив™ PRO здійснюється нормативно-правове забезпечення дванадцяти Міністерств (Держкомітетів, Держслужб) України.

Також, практично всі найбільші підприємства України використовують у своїй діяльності Норматив™ PRO.
 
Вартість професійної нормативно-правова бібліотеки «Норматив ™ PRO» разраховується в залежності від обраних нормативних розділів та кількості робочих місць. При замовленні більше одного розділу діє додаткова знижка, що сумується, на поставку кожного нового розділу з розрахунку по 10% (наприклад: на 2 розділ - знижка 10%, на 3 розділ - знижка 20%, на 4 розділ - знижка 30%). Передбачені значні знижки (до 96% знижки) на додаткові робочі місця.

Для спрощення розрахунків знижок заповнюйте заявку (можна її не надсилати), і вся сума перераховуватиметься автоматично. Прорахувати вартість «Норматив™ PRO»
 
Реалізація програмного забезпечення Норматив™ PRO.
 
Норматив технічно реалізований у двох версіях: локальна версія для персональної роботи та мережева версія, яка включає до себе два серверних модуля (візуальна програма і служба - на вибір під задачі користувача), клієнта і ряд утиліт. Активація та оновлення нормативної бази проводяться через інтернет шляхом синхронізації інформації з головним сервером підтримки.