Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Служба охорони праці:


Внедрение электронной нормативной базы среди субъеков предпринимательства, предприятий, учреждений и организаций рекомендовано органами государственного надзора письмом Держгірпромнагляду № 03/3638 від 12.07.06.

Питання

Продовження, дивись тему попереднього запитання

Стаття 4 Закону про страхові тарифи на соціальне страхування від нещасного випадку передбачає, що «для бюджетних установ та організацій, які фінансуються або дотуються з бюджету, страхові тарифи встановлюються в розмірі 0,2 відсотка від сум фактичних витрат на оплату праці найманих працівників...». Чи поширюється дія цієї статті на підприємство будь-якої галузі, якщо воно одержує фінансову підтримку з державного або місцевого бюджету?

 

Відповідь

Відповідає начальник Управління загальнообов'язкового державного соціального страхування Міністерства праці та соціальної політики Г. ЛЕСЕНКО.

Ні, не поширюється. Міністерство фінансів роз'яснило, що зазначена стаття поширюється лише на бюджетні установи та організації, які повністю або частково фінансуються з бюджету, і не стосується суб'єктів підприємницької діяльності, які створені і діють відповідно до Закону «Про підприємства в Україні».

 

 

Попереднє питання: «Назвіть, будь ласка, перелік непрацездатних осіб, які не перебували на утриманні померлого, але мають на це право.»

 

Наступне питання: «З якого часу встановлюється ступінь втрати потерпілим професійної працездатності: з дня його травмування (професійного захворювання) чи з дня проведення медико-соціальної експертизи стану його здоров'я?»